<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Flirt dance: Roses of Darkness

event čtvrtek 21. 02. | 17:00
60 minut

Lucie Mattabu
Lucie Mattabu
2 280 Kč

120

Flirt dance: Roses of Darkness

O kurzu

Kurz je určen pro pokročilé tanečnice flirt dance, které mají s tímto tancem důkladnou zkušenost alespoň 1,5 roku. Předpokládá se chuť vystupovat na vhodných akcích. Do skupiny je možné se přidat - přijďte na první lekci v kurzu.

Náplní kurzu bude příprava pokročilých choreografií na vystoupení, na které bude třeba opatřit si taneční kostým. Tančit budeme s rekvizitami i bez.

Flirt dance

Už jste vyzkoušely Flirtdance? Že ještě ne?!  A máte chuť si zařádit, poznat

kouzlo S-faktoru a uvolnit mysl i tělo.

Co s sebou?

OBLEČENÍ: Na nohy jsou ideální taneční piškoty nebo ponožky. Taktéž šaty nestačí, protože se často převracíme po zemi, apod. Vezměte si legíny nebo kraťásky a k tomu třeba sukýnku.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lucie Mattabu

Lucie Mattabu

Tanec je moje cesta k uvolnění, odpočinku a radosti. Čerpám z něho energii ve všední dny i v čase, kdy mám pocit, že už opravdu nemůžu. Tanec funguje jako dobíječka na chuť do života a věřím, že to na mých hodinách pocítí i ostatní tanečnice. Začínala jsem orientem, ale když jsem přičichla k flirt dance,  věděla jsem, že to je „TO“ pravé. Flirt…

Více na profilu lektora