<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Lady latin dance: Pokročilí

event čtvrtek 15. 11. | 18:30
90 minut

Maxim Putryk
Maxim Putryk
2 690 Kč

1 345

Lady latin dance: Pokročilí

O kurzu

Romantická rumba! Koketní cha-cha! Temperamentní paso doble! Hravý jive! Energická samba!

Zdokonalíme taneční techniku, budeme se intenzivně věnovat rytmice, body moving, čekají nás nové krokové variace a kombinace. 

Lady latin dance

Sólo pro královnu parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do pětice latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout sama. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinsko-americké tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe + salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Maxim Putryk

Maxim Putryk

Vzkaz pro klienty Přijďte se naučit základní taneční kroky, které se spojí do zajímavých tanečních choreografií. Budu se na Vás těšit. Motto: Všechno jde, když se chce...   Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce Mezinárodní třída M. Jan Voborský Olga a Ralf Muller Radek Ostrůvka Karel Bank Úspěchy Několikanásobný mistr…

Více na profilu lektora