<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Egyptská klasika netradičně

Badriyah
Badriyah

360

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Egyptská klasika netradičně

O kurzu

Choreografie je postavena na půvabnou skladbu zpěvačky Fairuz a přestože je založena na klasickém stylu, budeme v ní využívat velký závoj, případně křídla (bez vnitřních hůlek). Klasický tanec tak získá moderní nádech a zcela jistě obohatí Váš taneční repertoár.

Vezměte si prosíme s sebou velký závoj a křídla ISIS, pokud máte. Pár kousků bude na místě k zapůjčení. 

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Badriyah

Badriyah

Vzkaz pro klienty Vážené tanečnice, jmenuji se Badriyah a orientální je ve všech směrech mou vášní a životem. Ačkoliv jsem již získala několik ocenění na světových soutěžích (Vicemiss Bellydance of Europe 2011, 3. místo na Belly Dancer of the Universe 2012, 2. místo na Belly Dancer of the Universe 2013,..), tak mne nejvíce naplňuje výuka…

Více na profilu lektora