<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Orientální tanec pro začátečníky + DÁREK

event pondělí 18. 02. | 16:30
60 minut

Johanka Řezníčková
Johanka Řezníčková
2 990 Kč

300

info Do kurzu se není možné přihlásit, protože je kurz již obsazen.

Orientální tanec pro začátečníky + DÁREK

O kurzu

Orientální tančení pro úplné začátečnice a pro všechny, kteří si chtějí zopakovat základy.

Přijďte objevit kouzlo orientálního tance, který vychází z přirozených ženských pohybů a má blahodárné účinky na tělo i duši.  Orientální tanec Vám dodá na svůdnosti a půvabu, pozvedne Vaše sebevědomí a rozehřeje Vaše srdce.
Probereme krouživé pohyby, akcenty a třasy, vše propojíme s kroky, jemnými pohyby rukou a postupně vše složíme do kombinací.

Lektorka s akreditací MŠMT, která v Centru Tance vede kurzy orientálního tance již od roku 2004.

Každá klientka, která uhradí plnou cenu kurzu, obdrží na první lekci orientální dárek. 

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Na lekce se oblékněte pohodlně, doporučujeme volnou sukni, nebo legíny a přiléhavější tílko, či tričko. Obout doporučujeme měkké taneční piškoty.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Johanka Řezníčková

Johanka Řezníčková

Jako zrozenec ohnivého Berana jdu do všeho po hlavě a s pořádnou dávkou nadšení.(-: Od roku 2001 jsem tančila v několika tanečních školách a od roku 2004 učím. Ráda stále poznávám rozdílné styly výuky orientálního i jiných tanců a cvičení (salsa, samba axé, pilates, jóga...), ale myslím, že všechny spojuje právě láska k pohybu a možnost vyjádřit…

Více na profilu lektora