<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
DAP Team - Newbies

event středa 21. 11. | 15:30
90 minut

Sabri
Sabri
3 990 Kč

1 140

DAP Team - Newbies

O kurzu

I. trimestr začíná dne 10. 9. 2018 a bude zakončen 15. 12. 2018 závěrečnou Vánoční show. 

Newbies jsou otevřenou složkou Dance Academy Prague (DAP). Lze přistoupit kdykoli v průběhu trimestru.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY:

 • Jednorázová lekce 1+1 (lekce Newbies a open class v daném týdnu) stojí 300 Kč
 • V případě úhrady celého kurzu hradíte aktuální cenu kurzu.

SYSTÉM TRÉNINKŮ 1+1:

 • 1x v týdnu pravidelně celý trimestr s Sabrina
  Středa // 15:30 - 17:00 // CT Václavské nám. 36
 • 1x formou Open class 
  září: Pondělí 19:00 - 20:00 Dancehall | Klárka
  říjen: Pondělí 17:30 - 18:30 | Hip Hop | Wahe
  listopad: Pátek 17:30 - 18:30 Choreo | Eugen
  prosinec: Pátek 18:30 - 19:45 Street Dance, hip hop, lock | HBO

 

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud si chcete zlepšit kondici, shodit nějaké to kilo navíc a máte rádi moderní hudbu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Sabri

Sabri

Tanci jsem se začala věnovat ve svých pěti letech v Olomouci, kde jsem vyrůstala. Přes ty roky jsem se od baletu a moderny dostala až ke stylům streetu, kterým se věnuji dodnes. Pravidelně se vzdělávám u nás i v zahraničí a ráda se nechávám obohacovat i jinými vlivy, například latinou, jazzem, bojovými sporty nebo třeba jógou.   Mimo jiné…

Více na profilu lektora