<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 19. 11. 2018
Cvičení na balónech

event pondělí 19. 11. | 17:00
60 minut

Dagmar Pančíková
Dagmar Pančíková

120

Cvičení na balónech

O kurzu

Cvičení na balónech

Přijďte si zdravě zacvičit! 

Na lekcích procvičíme všechny svalové partie, posílíme ochablé části těla a protáhneme ztuhlá místa. Díky modifikacím jednotlivých cviků jsou balóny vhodné pro všechny generace a pokročilosti.

Prosíme vás, abyste svá zdravotní omezení hlásili vždy lektorce před lekcí.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Lze cvičit bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlepší jsou prstové). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Dagmar Pančíková

Dagmar Pančíková

Moje motto: Carpe diem!   O mně v kostce Baví mě lidé a baví mě pečovat o jejich fyzickou i psychickou pohodu, objevovat tajemství lidského těla i psýché. Naučila jsem se hýčkat pleť kosmetickým ošetřením, zaktivovat lymfatický systém lymfodrenáží, zregenerovat tělo při relaxační masáži a ztišit a zklidnit hlavu při řízené relaxaci v alfa…

Více na profilu lektora