<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Balet: Začátečníci + Mírně pokročilí

event středa 23. 01. | 17:30
60 minut

Kateřina Šalounová
Kateřina Šalounová
2 280 Kč

480

Balet: Začátečníci + Mírně pokročilí

O kurzu

Taneční styl, který je pro všechny věkové skupiny známý.
Jeho ladnost a zároveň přesnost je ideální základ pro všechny taneční žánry. Je vhodný zejména pro správné držení těla, taneční paměť, koordinaci, rozsah, individualitu a právě na tyto věci budou zaměřené naše tréninky. Každý trénink bude obohacen o některou z těchto důležitých vlastností tanečníka.

Balet

Balet je základ každého tance a ideální průprava k mnoha sportům.

Rozvíjí pohybové schopnosti a zlepšuje fyzickou kondici.

Zaměřuje se na správné držení těla, koordinaci pohybů a vnímání prostoru.

Pomůže zdravě protáhnout a zpevnit celé tělo.

Je vhodný opravdu pro každého, dodá sebevědomí, potřebnou noblesu a harmonii pohybů s přihlédnutím k vrozeným dispozicím, rytmickému cítění a fantazii.

Co s sebou?

Pohodlné přiléhavé oblečení, např. legíny a tričko. Obuv volte s měkkou podrážkou. Ideální jsou obyčejné taneční piškoty.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Kateřina Šalounová

Kateřina Šalounová

Vystudovala jsem taneční pedagogiku na Janáčkově akademii múzických umění, šest let jsem pracovala v ZUŠ v Blansku jako taneční pedagožka dětí i dospělých. Věnuji se také tanečnímu souboru paní Holenkové, pro který vedu taneční hodiny a vytvářím choreografie. Vedu hodiny lidového, klasického tance i současného/moderního tance, který je postaven na…

Více na profilu lektora